त्रि-राष्ट्र टी-20 क्रिकेट शृङ्खलामा भारतबाट श्रीलंका 6 विकेटले पराजित

कोलम्बोमा हिजो राती भारतले श्रीलंकालाई 6 विकेटले पराजित गरेर त्रि-राष्ट्र टी-20 क्रिकेट शृङ्खलामा आफ्नो दोस्रो जित दर्ता गरेको छ।

वर्षाको कारण 19 ओभरमा छोट्याइएको खेलमा पहिला ब्याटिङ्ग गरेको श्रीलंकाले 9 विकेट गुमाएर 152 रन जोडेको थियो। श्रीलंकाका लागि ओपनर कुसल मेन्डिसले सर्वाधिक 55 रन बनाए। भारतका मिडियम पेसर शार्दुल ठाकुरले सर्वाधिक 4 विकेट लिए।

जवाफी ब्याटिङ्ग गरेको भारतले मनिष पाण्डे र विकेट कीपर दिनेश कार्तिक बीचको 68 रनको साझेदारीको मद्दतमा 153 रनको लक्ष्य 9 बल बाँकी रहँदा पूरा गऱ्यो। पाण्डेले 42 रनको योगदान गरे भने कार्तिक 39 रनमा अविजित रहे। शार्दुल म्यान अफ द म्याच घोषित भए।

तीन म्याचहरूमा भारतको दोस्रो जितले रोहित शर्मा र टीमलाई 4 अङ्कका साथ अङ्क तालिकाको शीर्ष स्थानमा पुऱ्याएको छ। भारतले भोली बाङ्गलादेशविरुद्ध खेल्नेछ र यो म्याच जितेको खण्डमा आईतबार हुने फाइलनमा भारतको स्थान सुरक्षित हुनेछ।