पुरुष विश्व कप हकीमा जर्मनीले द नेदरल्यान्ड्सलाई ४-१ ले पराजित गऱ्यो; पाकिस्तान र मलेसिया १-१ गोलले बराबर

बुधबार भुवनेश्वरमा पुरुष हकी विश्व कपमा दुईपटकको च्याम्पियन जर्मनी पछिल्लो विश्व कपमा रजत पदक विजेता द नेदरल्यान्ड्सलाई पूल-डी-को दोस्रो म्याचमा  ४-१ गोलले पराजित गरेर सोझो क्वार्टरफाइनलको दिशामा एक कदम  अगाडि बढेको छ।

यो जीतको परिणामस्वरूप जर्मनी पूल-डी-मा दुई विजयका साथ शीर्ष स्थानमा छ भने द नेदरल्यान्ड्स तीन अङ्कका साथ दोस्रो स्थानमा छ। यसअघि जर्मनीले आफ्नो पहिलो म्याचमा पाकिस्तानलाई १-०-ले पराजित गरेको थियो भने द नेदरल्यान्ड्सले मलेसियालाई ७-० गोलले नराम्ररी पराजित गरेको थियो।

दोस्रो म्याचमा पाकिस्तान र मलेसिया १-१ गोलले बराबर रहे। यसका साथै, पाकिस्तानको तेस्रो स्थान कायम रहेको छ भने मलेसिया चौथो स्थानमा छ। पूल -ए म्याचहरूमा भोली स्पेनको न्यूजिल्यान्डसित साँझ ५ बजे र अर्जेन्टिना र फ्रान्सबिच साँझ ७ बजे मुकाबिलाहरू हुनेछन्।